background

Nové stroje a linky

Nové technologie

Pomůžeme Vám

Pokud potřebujete pomoct nebo poradit, stačí nám zavolat nebo napsat. Snadno a rychle vám vysvětlíme vše, co potřebujete vědět.

Kontakty

Vibrolisy, wetcast, betonárky, podlážky a formy

Vibrolisy, wetcast, betonárky, podlážky a formy

Nabízíme špičkové francouzské vibrolisy, automatické manipulační linky a automaty pro výrobu dry cast a wet cast betonových výrobků. Nejnovější patentovaný systém vibrací / versus jejich správné rozložení umožňuje výrobu tenkostěnných skořepinových tvárnic. Tradiční zámkovou dlažbu, obrubníky a stropnice naše stroje samozřejmě zvládají také - a to při značně sníženém procentu cementu v betonové směsi. Cement přitom představuje nejdražší složku betonových receptur. Odtud rychlejší ekonomická návratnost Francouzů.

U zámkové dlažby i tvárnic garantujeme výšku výrobků + / - 1 mm.

Výrobní linky dodáváme na klíč, dojedeme, vše projednáme a jistíme celý proces: od nákupu, přes dopravu, uvedení do provozu až po následné zabezpečení náhradních dílů a servis našimi pracovníky.

S vibrolisem umíme dodat odpovídající automatické míchací centrum - vlastní nebo jiné výroby. Samozřejmě rovněž výrobní podlážky a odpovídající formy.

Moderní vibrační technika dokáže maximálně zhutnit čerstvý beton formovaný do budoucího výrobku a tím mu dát daleko lepší vlastnosti. Vibrolisy a celé vibrolisové výrobní linky umožňují přesnou výrobu lehkých, tenkostěnných betonových tvarovek a dílců s vysokou pevností. 

Rádi vám pomůžeme s výběrem a připravíme individuální nabídku.

Kontaktujte nás